Feed on
Posts
Comments

Kava labai naudinga Jūsų plaukams. Ji tamsina ir stiprina plaukus. Pasigaminkite kavos kaukę, ypatingai tinkančią tamsiems plaukams. Ant ką tik ištrinktų plaukų užpilkite puodelį atvėsintos juodos stiprios kavos, palaukite 10 – 15 minučių ir išskalaukite.

Kava gali padėti ir tiems, kurie turi slenkančių plaukų problemą. Išsivirkite turkiškos kavos, palaukite ko atvės, nukoškite. Įtrinkite skysčiu švarių plaukų šaknis, užsidėkite vonios kepuraitę ir palaukę pusvalandį ištrinkite plaukus įprastu šampūnu.

Kavos tirščiai padės išlaikyti gražią ir sveiką kulnų odą. Ištrinkite kulnus kavos tirščiais, palaikykite, o po to nuplaukite. Po tokių procedūrų džiaugsitės sveika bei lygia kulnų oda.

Iš kavos galite pasidaryti netgi kvepiančius žaisliukus Kalėdų eglutei. Išsirinkite norimą audinį ir sukarpykite nedideliais kvadratėliais (patartina nekarpyti mažų kvadratėlių, nes tuomet bus sunku gaminti žaisliukus). Į kvadratėlius dėkite 2-3 šaukštus maltos kavos ir įberkite po žiupsnelį savo mėgstamų prieskonių – vanilės ar cinamono. Tuomet kvadratėlius suriškite blizgiomis juostelėmis ar kaspinais ir turėsite originalius kalėdinius žaisliukus, kurie skleis malonų kvapą bei suteiks jaukią atmosferą jūsų namams.

Kavos pupelės gali tapti puikiu pagalvės užpildu. Sveikatos specialistai teigia, jog miegoti ant pagalvių, kurios užpildytos kavos pupelėmis, yra labai patogu bei sveika. Na ir žinoma neverta pamiršti nuostabaus kvapo.

Kavos tirščiai – tai labai gera, natūrali priemonė odos gaminiams blizginti. Keletą šaukštų kavos tirščių susukite į flanelinį ar vilnonį audinį ir juo trinkite rankinę, lagaminą ar net batelius. Daiktai bus švarūs ir blizgės.

Na ir pabaigai – dar vienas pasiūlymas kaip dar galite panaudoti kavą, o tiksliau kavos tirščius. Tai būrimasis iš kavos tirščių. Žinoma, visai tikėtina, jog daugelis šį kavos tirščių panaudojimo būdą, tiesiog praleis pro ausis, tačiau susidomėjusiems pateikiu keletą reikšmių, kurias galite išsiaiškinti išvydę vieną ar kitą figūrą savo kavos puodelyje. Taigi, jei išgėrę kavą, puodelyje pamatėte širdį – laukite meilės, akinius – jus kažkas stebi, žvaigždę – sulauksite didelės sėkmės, laivą – jus aplankys draugai, inkarą – turėsite stabilumą šeimoje, šviesus ratas tamsiame fone – laukite, naujų pasiūlymų, tamsus ratas šviesiame fone – įsipareigojimai.